PROFIL

Jan Bartoň

JNBN

V roce 2001 jsem absolvoval SUŠG v Jihlavě obor propagační výtvarnictví. Poté jsem se chtěl stát bohémským umělcem, ale záhy jsem vystřízlivěl.

Od ukončení střední školy jsem přičichnul k mnoha profesím a v roce 2006 jsem se ocitnul na pozici kreativního grafika v jednom Brněnském nakladatelství. Během následujících let, jsem pracoval na stejné pozici v několika menších studiích a krátce i v jedné obří mezinárodní reklamní agentuře.

Od roku 2010 jsem na volné noze a pracuji z Nového Jičína, jak pro své klienty, tak např. pro agenturu Leemon Concept, příležitostně pro Banana Clouds nebo studio David Geč a dříve také jako dvorní grafik pro firmu Hanák nábytek.

Nejčastěji pracuji na tvorbě firemních nebo produktových značek, ale jsem připraven vytvořit design vašemu webu, obalu (packaging) nebo jiným médiím. Nebráním se novým výzvám a načerpání nových zkušeností.

JAK PRACUJI

Rád pro vás vytvořím jednoduchou a funkční vizuální strategii, originální styl komunikace, kterým budete moci srozumitelně tlumočit svému publiku, že jste na světě, vypadáte skvěle a jste to právě vy, koho hledají.

Je potřeba, abychom si důvěřovali a společně se postarali, aby obsah a forma byly sladěným párem. Jen taková sdělení vás mohou správně reprezentovat, posunout a mohou mít opravdu efektivní odezvu.

Abyste vyjeli nahoru po vleku kvality a originálního záměru, je potřeba dobře nastřelit příběh, vyladit obraz, kontrast a přidat dávku emocí. Teprve tak sjedete sjezdovku ladně až do cílové branky.

KONTAKT

Jan Bartoň
+420 607 982 637
jan@jnbn.cz